Εκλογές 17ης Ιουνίου 2012: Τα ψηφοδέλτια (λίστες) της Νέας Δημοκρατίας

εκλογές ιουνίου 2012, νεα δημοκρατια

(Τελευταία ενημέρωση: 04/06/2012) 


1.Θεοδώρα (Ντόρα) Μπακογιάννη του Κωνσταντίνου 

2. Χαράλαμπος Αθανασίου του Χριστόφα 

3. Χρύσανθος Λαζαρίδης του Αλεξάνδρου 

4. Ιωάννης Μιχελάκης του Σπυρίδωνος 

5. Ηλίας Κονοφάγος του Κωνσταντίνου 

6. Αναστασία Σαλή - Παπασαλή του Βασιλείου 

7. Σταύρος Παπαγεωργίου του Βασιλείου 

8. Θεόδωρος Λαμπράκης του Γρηγορίου 

9. Σωτήριος Βαχαβιώλος του Ιωάννη 

10. Αθανάσιος Γιαννόπουλος του Λάμπρου 

11. Δήμητρα Λυγούρα του Γεωργίου 

12. Δημήτρης Τσομώκος του Παναγιώτη


Α/Α
ΕΠΙΘΕΤΟ
ΟΝΟΜΑ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ -ΙΔΙΟΤΗΤΑ
 Α' ΑΘΗΝΩΝ
1 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
2 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  
3 ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
4 ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
5 ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
6 ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
7 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΕΙ 
8 ΨΥΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ 
9 ΠΛΕΥΡΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
10 ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
11 ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ   
12 ΠΑΠΑΔΟΓΓΟΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ  
13 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
14 ΤΣΟΥΜΑΝΗ-ΣΠΕΝΤΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
15 ΖΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ (ΜΑΙΗ)  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  
16 ΚΟΡΑΧΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
17 ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ  
18 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ-ΑΝΤΡΙΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ 
19 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
20 ΑΡΙΣΤΟΠΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ Ο.Α. 
21 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ 
    Β' ΑΘΗΝΩΝ
1 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
2 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
3 ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
4 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
5 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΔΩΝΙΣ  ΕΚΔΟΤΗΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
7 ΜΕΙΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
8 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ 
9 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
10 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΒΥΡΩΝ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
11 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
13 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
14 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ  
15 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
16 ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
17 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΣΥΜΒ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  
18 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΠΡ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ -  ΠΡ. ΑΡΧΗΓΟΣ ΠΑΟ 
19 ΡΟΜΠΟΤΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
20 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
21 ΣΑΡΑΚΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
22 ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
23 ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 
24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 
25 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ (ΡΕΝΟΣ)  ΗΘΟΠΟΙΟΣ  - ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ  
26 ΜΠΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΣΥΜΒ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  
27 ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ   ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
28 ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
29 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)  ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ  
30 ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ  ΙΑΤΡΟΣ  
31 ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ  ΙΑΤΡΟΣ - ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ  
32 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΝΩ  ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΟΣ - ΣΚΗΝΟΓΡΑΦΟΣ  
33 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ-ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΔΗΜΟΣΙΟΣ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
34 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕ 
35 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
36 ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ  ΙΑΤΡΟΣ  
37 ΨΥΧΟΥΛΑ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ  ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΟΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  
38 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ  ΝΑΥΠΗΓΟΣ - ΜΗΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ  
39 ΚΑΡΤΣΑΤΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
40 ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΟΛΓΑ  ΣΥΜΒ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ   
41 ΦΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ - ΘΕΟΛΟΓΟΣ  
42 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ  - 
ΠΡΔ. Δ' ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ 
43 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ  
44 ΝΙΚΟΛΑΡΑ-ΜΠΡΟΥΜΑ ΑΣΠΑΣΙΑ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
45 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ΠΑΛΑΙΟΠΩΛΗΣ  
46 ΠΑΛΛΗ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  
Α' ΠΕΙΡΑΙΑ & ΝΗΣΩΝ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 
2 ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
3 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ  
4 ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ  
5 ΡΟΥΣΣΟΥ ΖΩΗ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
6 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ 
7 ΤΣΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
8 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗ - ΤΣΑΓΚΑΡΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ   ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΙΑΝΟΥ  
Β' ΠΕΙΡΑΙΑ
1 ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
2 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
3 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΓΑΡΟΥΦΑΗΛ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
4 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ  
5 ΑΝΑΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  πρώην ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ 
6 ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ  ΣΥΜΒ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  
7 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
8 ΒΟΪΔΟΝΙΚΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΔΗΜΟΣΙΟΣ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
9 ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  ΥΠΟΝΑΥΑΡΧΟΣ Λ.Σ. ε.α. 
10 ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ 
11 ΤΟΓΚΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΝΩΤΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥ ΞΗΡΑΣ ε.α. 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ν.Δ. 
2 ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
3 ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ 
4 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΓΕΩΠΟΝΟΣ 
5 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ 
6 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΦΥΣΙΚΟΣ - ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΟΣ  
7 ΔΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
8 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ  
9 ΣΤΑΥΡΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
10 ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ 
11 ΛΟΥΚΑ ΙΣΜΗΝΗ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΣ  
12 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ-ΜΟΥΖΑΚΑ ΛΥΔΙΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ  
13 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ  
14 ΚΑΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
15 ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΕΙΔΙΚΟΣ ΓΕΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ 
Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  πρώην ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ 
2 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
3 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
4 ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ  
5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΓΕΩΠΟΝΟΣ 
6 ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΗΧΑΝ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
7 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ - 
ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ  
8 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ  
9 ΠΑΝΟΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ - ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ  
10 ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΜΠΟΡΟΣ  
11 ΔΙΑΛΥΝΑ ΑΡΤΕΜΙΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  - ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ  
12 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ  
13 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΗΜΕΛΑ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
14 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ  ΕΦΗ   ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ  
15 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ  
16 ΜΗΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ  
17 ΤΣΑΡΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ  ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
18 ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ  
19 ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ  
20 ΝΑΚΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ)  ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ 
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  ΔΗΜΟΣΙΟΣ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
3 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΙΑΤΡΟΣ  
4 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ  
5 ΚΟΑΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
6 ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ ε.α. - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
7 ΓΡΑΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ  
8 ΠΑΝΤΟΥΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΘΕΟΛΟΓΟΣ  
9 ΝΙΚΟΛΗ   ΑΝΝΑ    ΕΜΠΟΡΟΣ  
ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
1 ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
2 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
3 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
4 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ 
5 ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΑΕΔ 
6 ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ 
7 ΜΑΝΤΖΙΟΥ-ΚΟΤΡΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
9 ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
10 ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ 
11 ΠΑΪΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
2 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ 
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
4 ΛΟΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ  ΙΑΤΡΟΣ 
5 ΣΑΛΕΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ 
 ΑΡΚΑΔΙΑ
1 ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ 
2 ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
3 ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
4 ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
5 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤ  ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ 
ΑΡΤΑ
1 ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΙ 
2 ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΗΜΟΣΙΟΣ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ - ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ  
4 ΣΙΜΟΥ-ΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ 
5 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
ΑΧΑΪΑ
1 ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΤΞΙΑΡΧΟΣ ΕΛ.ΑΣ. ε.α.  
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
3 ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
5 ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΝΑΥΑΡΧΟΣ ε.α. - πρώην ΑΓΕΝ 
6 ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ - ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ 
7 ΡΑΓΙΟΥ-ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 
9 ΠΑΝΙΤΣΑ-ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ 
10 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
11 ΝΤΖΕΛΒΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
12 ΤΡΑΧΗΛΗ ΑΘΗΝΑ  ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ 
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
1 ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
2 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
3 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
4 ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
5 ΜΑΧΑΙΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ Τ.Ε. 
6 ΙΓΓΛΕΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ - ΕΜΠΟΡΟΣ 
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
1 ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΥΠΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΤΣΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ε.α.
3 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ
ΔΡΑΜΑΣ
1 ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Ε.Α 
2 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
3 ΤΖΙΜΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ  
4 ΝΤΑΪΛΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
5 ΠΑΤΑΚΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ  
 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
2 ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 
3 ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ - ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
4 ΧΡΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ - ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 
5 ΚΑΡΙΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
6 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ 
7 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ  ΟΙΝΟΠΟΙΟΣ  
ΕΒΡΟΥ
1 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ 
2 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
3 ΚΕΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
4 ΤΟΚΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ 
5 ΔΗΜΟΥΔΗ-ΤΖΑΤΖΑΙΡΗ ΕΛΕΝΗ  ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ 
6 ΚΑΡΑΚΗ-ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΠΑΓΩΝΑ  ΜΑΙΑ 
ΕΥΒΟΙΑΣ
1 ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
2 ΛΙΑΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
3 ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Τ.Ε. 
4 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
5 ΛΑΪΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)  ΓΕΩΛΟΓΟΣ ΕΡΓΟΛΗΠΤΡΙΑ Δ.Ε. 
6 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ   ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Τ.Ε. 
7 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΔΗΜΟΣΙΟΣ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
8 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ           ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΤΕΙ
  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
1 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
2 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ 
3 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ε.α. 
ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1 ΓΑΣΠΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
2 ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ε.α. 
3 ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
 ΗΛΕΙΑΣ
1 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
2 ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
3 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
4 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΔΗΜΟΣΙΟΣ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
5 ΒΛΑΓΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
6 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ  
7 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
8 ΚΟΛΑΙΤΗ-ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ  ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ  
ΗΜΑΘΙΑΣ
1 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
2 ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
3 ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ  
4 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ  
5 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΖΗΣΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΦΑΑ 
 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
2 ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ  
3 ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
4 ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ 
5 ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
7 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΕΚΔΟΤΗΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΡΕΑ  ΙΑΤΡΟΣ  
9 ΜΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ  
10 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
11 ΚΤΙΣΤΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ  ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΟΣ  
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
1 ΜΠΕΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
2 ΠΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
3 ΜΠΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ-ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΣ
 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
2 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ - ΝΟΜΙΚΟΣ  
4 ΣΙΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ  
5 ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΕΜΠΟΡΟΣ  
6 ΤΥΡΟΥ - ΟΥΖΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ)  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ 
7 ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 
 ΚΑΒΑΛΑΣ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
2 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ 
3 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΧΗΜΙΚΟΣ 
4 ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
5 ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ 
6 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ-ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1 ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
2 ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ  ΣΥΝΤ/ΚΟΣ ΝΟΜ. ΥΑΠΛΛΗΛΟΣ 
3 ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
4 ΣΙΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
6 ΠΡΑΝΤΖΟΥ-ΚΑΦΦΕ ΧΑΪΔΟΥΛΑ  ΙΑΤΡΟΣ - ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ  
7 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ
2 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
3 ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ 
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1 ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
2 ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΑΡΧΙΠΛΟΙΑΡΧΟΣ Π.Ν. ε.α. 
3 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΙΑΤΡΟΣ  
4 ΜΑΚΡΗ ΑΜΑΛΙΑ  ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ  
5 ΣΑΓΙΑΔΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ 
ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1 ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ 
2 ΛΟΥΚΕΡΗ  ΣΟΦΙΑ   ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ 
3 ΤΡΑΥΛΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ  
ΚΙΛΚΙΣ
1 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
2 ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
3 ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΠΑΓΓ. ΣΧΟΛΗΣ  
4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΙΑΤΡΟΣ  
5 ΑΪΔΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΣΥΝΤΑΞ. ΕΛΕΓΚΤΙΚΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ  
ΚΟΖΑΝΗΣ
1 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΓΕΩΠΟΝΟΣ 
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΜΗΧ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ  
3 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ  
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
5 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΗΧ/ΓΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ  
6 ΒΑΧΤΣΙΑΒΑΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΓΟΣ  
7 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ  ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ - ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ  
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1 ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΜΠ 
2 ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ  ΝΟΜΙΚΟΣ - ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
3 ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ  
4 ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
5 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ  
6 ΚΟΡΚΑ-ΚΩΝΣΤΑ ΑΘΗΝΑ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
 ΚΥΚΛΑΔΩΝ
1 ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
2 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
3 ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ - ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ  
4 ΤΑΟΥΣΑΝΗ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ  ΜΑΙΑ 
5 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1 ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
2 ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
4 ΣΤΕΡΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ  
5 ΚΑΡΥΤΣΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ  ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ  
ΛΑΡΙΣΑΣ
1 ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
2 ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
3 ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ-ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
4 ΝΤΟΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 
5 ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ  ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ 
6 ΑΔΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ  
7 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ 
8 ΚΑΡΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
9 ΑΞΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
10 ΖΑΧΕΙΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
11 ΚΑΛΟΜΠΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ  ε.α. 
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
1 ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
2 ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
3 ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
4 ΚΟΥΡΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ 
ΛΕΣΒΟΥ
1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΑΓΡΟΤΗΣ 
2 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΜΠ 
3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΝΤΙΝΑΥΑΡΧΟΣ ε.α. 
4 ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΛΑΜΑ (ΜΟΛΥ)  ΙΑΤΡΟΣ  
5 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ   ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1 ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ 
2 ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, 
τ.ΛΕΚΤΩΡΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 
3 ΛΑΖΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
2 ΜΑΚΡΗ-ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ)  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ   ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ - ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ  
4 ΜΠΟΥΚΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
5 ΜΠΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ  ΑΓΡΟΤΗΣ- ΓΕΩΠΟΝΟΣ  
6 ΚΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
7 ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ν.Δ. 
2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
3 ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΦΥΣΙΚΟΣ  
4 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ  
5 ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ  
6 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
7 ΑΛΕΙΦΕΡΗ - ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
ΞΑΝΘΗΣ
1 ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
2 ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 
3 ΚΡΙΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ 
4 ΠΕΤΣΕΝΙΚ ΑΔΝΑΝ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
5 ΜΠΑΝΤΑΚ ΣΑΜΠΑΝ  ΕΜΠΟΡΟΣ  
ΠΕΛΛΑΣ
1 ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ 
2 ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
3 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ - ΑΓΡΟΤΗΣ  
4 ΝΟΥΣΗΚΥΡΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ  ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΣ ΜΗΧ/ΚΟΣ ΟΤΕ   
5 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
6 ΖΙΑΚΑ - ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ - ΚΩΝ/ΝΑ
(ΜΑΡΙΤΙΝΑ) 
 Β. ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΥ - ΚΟΣΜΕΤΟΛΟΓΟΣ  
ΠΙΕΡΙΑΣ
1 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ 
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ 
3 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
4 ΜΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
5 ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ  ΣΥΜΒ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 
ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
2 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
3 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΕΛ.ΑΣ. 
4 ΠΗΛΙΟΥ ΑΝΝΑ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ  
 ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
2 ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΕΛΕΤΗΤΗΣ - ΓΕΩΠΟΝΟΣ  
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
4 ΚΑΛΛΙΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΙΑΤΡΟΣ 
ΡΟΔΟΠΗ
1 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
2 ΑΧΜΕΤ ΑΜΕΤ  ΕΜΠΟΡΟΣ  
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΙΑΤΡΟΣ  
4 ΙΜΑΜ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΣΜΑΗΛ ΕΡΧΑΝ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ  
5 ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ  ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ  ΑΓΩΓΗΣ  
ΣΑΜΟΥ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
2 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
3 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΙΑΤΡΟΣ 
ΣΕΡΡΩΝ
1 ΒΛΑΧΒΕΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ 
2 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ 
3 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
4 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
5 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ 
6 ΜΗΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΣΥΜΒ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  
7 ΜΑΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  ΕΠΙΚ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ MARKETING  
8 ΠΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 
9 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ - ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ  ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΕΛ.ΑΣ. ε.α. 
2 ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
3 ΤΑΜΗΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
4 ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ 
5 ΤΣΟΥΡΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ (ΖΕΦΗ) ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ - ΘΕΟΛΟΓΟΣ 
7 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ (ΛΗΔΑ) ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
1 ΣΤΑΙΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
2 ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  
3 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
4 ΜΑΚΡΗ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 
5 ΜΠΡΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
6 ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ  
7 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ  ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ  
ΦΛΩΡΙΝΑΣ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΣ 
2 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΑΕΔ 
3 ΒΟΣΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
4 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  
ΦΩΚΙΔΑΣ
1 ΜΑΝΔΡΕΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ 
2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
3 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
1 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  ΕΜΠΟΡΟΣ  
2 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
3 ΠΑΧΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ  
4 ΜΗΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ  
5 ΠΑΠΑΜΕΤΗ ΟΛΓΑ  ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ  
ΧΑΝΙΩΝ
1 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ   ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ - ΠΟΙΝΙΚΟΛΟΓΟΣ 
2 ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
3 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΕΠΙΚ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ 
4 ΓΥΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΠΡΩΗΝ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ 
5 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ 
6 ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ-ΗΛΙΑΚΗ ΑΝΝΑ  ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΠΑ 
 ΧΙΟΥ
1 ΜΟΥΣΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ  
2 ΚΑΡΜΑΝΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΣ  
3 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗ-ΣΟΔΗ ΜΑΡΙΑ  ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ  ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ  
4 ΤΖΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ  

Εκλογές 2012: Τα ψηφοδέλτια της Νέας Δημοκρατίας

εθνικές εκλογές 2012, νεα δημοκρατια

(τελευταία ενημέρωση 24/04/2012)


ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

1. Χαράλαμπος Αθανασίου του Χριστόφα (Αρεοπαγίτης - Πρόεδρος της Ένωσης Δικαστών και Εισαγγελέων)

2. Χρύσανθος Λαζαρίδης του Αλεξάνδρου (Οικονομολόγος - Σύμβουλος του Προέδρου της Νέας Δημοκρατίας Αντώνη Σαμαρά)

3. Ιωάννης Μιχελάκης του Σπυρίδωνος (Εκπρόσωπος Νέας Δημοκρατίας - Δημοσιογράφος)

4. Ηλίας Κονοφάγος του Κωνσταντίνου (Χημικός Μηχανικός του Ελβετικού Ομόσπονδου Πολυτεχνείου της Λοζάνης)

5. Αναστασία Σαλή - Παπασαλή του Βασιλείου (Πρύτανης Ιονίου Πανεπιστημίου. Καθηγήτρια Τμήματος Αρχειονομίας και Βιβλιοθηκονομίας)

6. Σταύρος Παπαγεωργίου του Βασιλείου (αντιδήμαρχος Οικονομικών Υπηρεσιών του Δήμου Καρδίτσας και μέλος ΓΣ ΚΕΔΚΕ).

7. Μαρία Ελένη Σούκουλη-Βιλιάλη του Δημητρίου (Πολιτικός Μηχανικός - Περιφερειακή Σύμβουλος Πελοποννήσου)

8. Θεόδωρος Λαμπράκης του Γρηγορίου (Οικονομολόγος)

9. Γεώργιος Πετράκης του Εμμανουήλ (Υπάλληλος δασικής Υπηρεσίας)

10. Σωτήριος Βαχαβιώλος του Ιωάννη (Πρόεδρος και διευθύνων σύμβουλος της Physical Acoustics Cooperation)

11. Δήμητρα Λυγούρα του Γεωργίου (Μηχανικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων)

12. Δημήτρης Τσομώκος του Παναγιώτη (Καθηγητής Οικονομικών του Πανεπιστημίου της Οξφόρδης)


ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
3 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
4 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΚΟΤΡΟΛΟΥ-ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
7 ΜΠΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
8 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
10 ΣΕΡΕΠΙΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
11 ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΣΑΛΕΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΛΟΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ
           ΑΡΚΑΔΙΑ
1 ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5 ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ
         ΑΡΤΑ
1 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
4 ΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5 ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΧΑΪΑ
1 ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
7 ΠΑΝΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ
8 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 ΝΤΖΕΛΒΕ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ
10 ΡΑΓΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ
11 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΟΙΩΤΙΑΣ
1 ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑ
2 ΙΓΓΛΕΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
5 ΜΑΥΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
6 ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
1 ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ
2 ΤΣΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΔΡΑΜΑΣ
1 ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ  ΘΩΜΑΣ
3 ΝΤΑΪΛΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
4 ΤΖΙΜΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
5 ΤΣΕΠΕΛΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ
 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
1 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΚΑΡΙΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
3 ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
5 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6 ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΕΒΡΟΥ
1 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 ΔΗΜΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ
4 ΚΑΡΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ
5 ΚΕΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6 ΤΟΚΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
1 ΑΡΜΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΚΟΥΛΑΡΜΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΕΥΒΟΙΑΣ
1 ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
2 ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ
3 ΛΑΪΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)
4 ΛΙΑΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5 ΞΑΡΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
7 ΡΕΤΣΑ  ΜΑΤΙΝΑ
8 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1 ΓΑΣΠΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2 ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
3 ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ
 ΗΛΕΙΑΣ
1 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ
3 ΒΛΑΓΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 ΚΟΛΑΪΤΗ  ΣΟΦΙΑ
5 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
7 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8 ΧΙΟΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΗΜΑΘΙΑΣ
1 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
2 ΜΑΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
4 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΖΗΣΗΣ
5 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
6 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΡΕΑ
3 ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
6 ΜΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7 ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ
11 ΣΚΟΥΒΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
12 ΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
1 ΜΠΕΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2 ΜΠΕΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΠΑΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
                ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΙΣΕΛ
2 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3 ΜΗΤΡΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
4 ΣΙΑΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
5 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6 ΤΣΙΑΛΙΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
              ΚΑΒΑΛΑΣ
1 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ-ΜΑΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
                 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΠΡΑΝΤΖΟΥ-ΚΑΦΦΕ ΧΑΪΔΟΥΛΑ
4 ΣΙΟΥΦΑΣ  ΠΑΥΛΟΣ
5 ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ
6 ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
7 ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
2 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
1 ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΜΑΚΡΗ ΑΜΑΛΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
4 ΣΑΓΙΑΔΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
5 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
2 ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ  ΠΑΥΛΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
1 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
3 ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 ΣΥΜΠΙΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ
1 ΒΑΧΤΣΙΑΒΑΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
2 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ
3 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
6 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΣΑ
ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
1 ΔΗΜΑΣ  ΧΡΙΣΤΟΣ
2 ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ
3 ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
4 ΚΟΡΚΑ ΑΘΗΝΑ
5 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6 ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 ΚΥΚΛΑΔΩΝ
1 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΚΑΦΤΗΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΜΟΝΟΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
5 ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΡΑΝΙΑ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
2 ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΚΑΡΥΤΣΙΩΤΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
4 ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ
5 ΣΤΕΡΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΛΑΡΙΣΑΣ
1 ΑΔΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΑΞΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΖΑΧΕΙΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
5 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
6 ΚΑΛΟΜΠΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7 ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ-ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ
8 ΚΑΡΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
9 ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10 ΝΤΟΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11 ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
1 ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΝΗ
2 ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3 ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
4 ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΕΣΒΟΥ
1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
2 ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΛΑΜΑ (ΜΟΛΥ)
3 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
4 ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΟΛΓΑ
5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1 ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
2 ΛΑΖΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
3 ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
 ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2 ΚΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
3 ΜΑΚΡΗ ΖΕΤΤΑ
4 ΜΠΟΤΟΣ  ΑΡΓΥΡΙΟΣ
5 ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7 ΣΟΥΡΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΚΑΤΣΙΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΞΑΝΘΗΣ
1 ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2 ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 ΚΡΙΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 ΜΠΑΤΑΚ ΣΑΜΠΑΝ
5 ΠΕΤΣΕΝΙΚ ΑΔΝΑΝ
ΠΕΛΛΑΣ
1 ΒΑΜΒΑΚΗ  ΑΝΝΑ
2 ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΝΟΥΣΥΚΗΡΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
4 ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
5 ΤΖΑΜΤΖΗΣ  ΙΟΡΔΑΝΗΣ
6 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΠΙΕΡΙΑΣ
1 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΜΑΝΗ - ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΑΝΝΑ
5 ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ
6 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
2 ΠΗΛΙΟΥ ΑΝΝΑ
3 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
4 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4 ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΟΔΟΠΗ
1 ΒΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3 ΕΜΙΝΟΓΛΟΥ ΜΕΜΕΤ
4 ΙΜΑΜ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΣΜΑΗΛ ΕΡΧΑΝ
5 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΣΑΜΟΥ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
         ΣΕΡΡΩΝ
1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
2 ΒΛΑΧΒΕΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
3 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
5 ΜΑΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
6 ΜΗΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
7 ΠΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
8 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
9 ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΖΑΦΕΙΡΩ
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΛΗΔΑ)
4 ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΣΚΡΕΚΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
6 ΤΑΜΗΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
7 ΤΖΟΥΡΒΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
1 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 ΜΑΚΡΗ - ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
3 ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΜΠΡΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ
1 ΒΟΣΔΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
4 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΦΩΚΙΔΑΣ
1 ΜΑΝΔΡΕΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ
2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
1 ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΠΑΧΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΠΑΠΑΜΕΤΗ ΟΛΓΑ
ΧΑΝΙΩΝ
1 ΒΙΡΒΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2 ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ
3 ΓΥΠΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
4 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ ΑΝΝΑ
 ΧΙΟΥ
1 ΚΑΡΜΑΝΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
2 ΜΟΥΣΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗ-ΣΟΔΗ ΜΑΡΙΑ
4 ΤΖΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
 Α' ΑΘΗΝΩΝ
1 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2 ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 ΑΡΙΣΤΟΠΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 
4 ΖΑΝΗ  ΜΑΡΙΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ (ΜΑΙΗ)
5 ΖΕΒΟΛΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ
6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
7 ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
8 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ
9 ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
10 ΚΟΡΑΧΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΛΑΖΟΓΕΩΡΓΟΥ ΚΛΕΙΩ
12 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ-ΑΝΤΡΙΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
13 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14 ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ)
15 ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
16 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17 ΠΑΠΑΔΟΓΓΟΝΑΣ  ΔΙΟΝΥΣΗΣ
18 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
19 ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
20 ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
21 ΨΥΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
    Β' ΑΘΗΝΩΝ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4 ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
5 ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
7 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΚΑΡΤΣΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
9 ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10 ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ
11 ΓΕΛΑΔΑΚΗ  ΒΑΡΒΑΡΑ
12 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ
13 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ  ΑΔΩΝΙΣ
14 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
15 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
17 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ)
18 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
19 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ
20 ΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
21 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
23 ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ
24 ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
25 ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗ-ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
26 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
27 ΜΠΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
28 ΜΠΡΟΥΜΑ-ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ
29 ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
30 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
32 ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
33 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
34 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
35 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
36 ΠΑΡΡΗΣΙΑΔΗΣ ΦΙΛΩΝ
37 ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΟΛΓΑ
38 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΒΥΡΩΝ
39 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
40 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
41 ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
42 ΦΩΤΟΥ ΕΥΗ
43 ΧΑΛΙΩΤΗ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (ΜΕΜΑ)
44 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΡΕΝΟΣ
45 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ
46 ΨΥΧΟΥΛΑ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
Α' ΠΕΙΡΑΙΑ & ΝΗΣΩΝ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4 ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
5 ΤΣΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ
6 ΡΟΥΣΣΟΥ ΖΩΗ
7 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΠΥΡΟΣ
8 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗ - ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
Β' ΠΕΙΡΑΙΑ
1 ΒΟΪΔΟΝΙΚΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2 ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ
3 ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
4 ΚΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 ΚΡΑΝΙΔΩΤΗΣ ΦΑΗΛΟΣ
6 ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ
7 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
9 ΝΕΡΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10 ΣΑΜΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ
11 ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
1 ΑΓΙΑΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ
4 ΓΑΚΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
5 ΔΟΥΚΑΣ  ΠΕΤΡΟΣ
6 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ-ΜΟΥΖΑΚΑ ΛΥΔΙΑ
7 ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΛΟΥΚΑ ΙΣΜΗΝΗ
11 ΜΑΡΤΙΝΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ
12 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
13 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΡΑΠΤΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ
15 ΧΑΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
2 ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΔΑΦΝΗ
3 ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
5 ΔΙΑΛΥΝΑ ΑΡΤΕΜΙΣ
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
8 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
9 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ
10 ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11 ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
12 ΜΗΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
13 ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
14 ΠΑΝΟΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ-ΓΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
16 ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
17 ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΑ
18 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
19 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
20 ΤΣΑΡΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
2 ΓΡΑΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
4 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 ΚΟΑΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
6 ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΠΑΝΤΟΥΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
8 ΡΕΓΚΟΥΖΑΣ  ΑΔΑΜ
9 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Εκλογή Προέδρου Νέας Δημοκρατίας (29/11/2009)

νεα δημοκρατια
Τελικά - [Τελευταία ενημέρωση: 22:30 (01/12)]

Ενσωμάτωση: 1.648 / 1.648 Εκλογικά Τμήματα
Ψήφισαν: 782.136


Υποψήφιοι
Ψήφοι
Ποσοστό
alt Μπακογιάννη Θεοδώρα (Ντόρα) 306.625 39,72 %
alt Σαμαράς Αντώνιoς 386.400 50,06 %
alt Ψωμιάδης Παναγιώτης
78.870 10,22 %
alt Αβραμόπουλος Δημήτριος Απέσυρε την υποψηφιότητά
του στις 2 Νοεμβρίου 2009 *
-


* Στις 10 Νοεμβρίου 2009 δήλωσε τη στήριξή του στην υποψηφιότητα του Αντώνη Σαμαρά, επί τη βάση κοινής διακήρυξης αρχών και αμοιβαίων δεσμεύσεων για το μέλλον της Νέας Δημοκρατίας.

Πρόεδροι και προεδρικές εκλογές στη Νέα Δημοκρατία:


Πρόεδρος
Διάρκεια Θητείας
Εκλογές Ανάδειξης
alt Καραμανλής Κωνσταντίνος
4 Οκτωβρίου 1974 -
7 Μαίου 1980
Ιδρυτής
alt Ράλλης Γεωργιος
8 Μαίου 1980 -
19 Οκτωβρίου 1981
- Ράλλης Γεωργιος 88 ψήφοι
- Αβέρωφ - Τοσίτσας Ευάγγελος 84 ψήφοι
- Λευκά 3
alt Αβέρωφ - Τοσίτσας Ευάγγελος
9 Δεκεμβρίου 1981 -
29 Αυγούστου 1984
- Αβέρωφ - Τοσίτσας  Ευάγγελος 67 ψήφοι
- Στεφανόπουλος Κωνσταντίνος 32 ψήφοι
- Μπούτος Ιωάννης 12 ψήφοι
alt Μητσοτάκης Κωνσταντίνος (Ι)
1 Σεπτεμβρίου 1984 -
24 Αυγούστου 1985
- Μητσοτάκης Κωνσταντίνος 70 ψήφοι
- Στεφανόπουλος Κωνσταντίνος 41 ψήφοι
alt Μητσοτάκης Κωνσταντίνος (ΙΙ)
29 Αυγούστου 1985 -
10 Οκτωβρίου 1993
- Μητσοτάκης Κωνσταντίνος 82 ψήφοι
- Λευκά 37
- Άκυρα 1
- Απών  1 (Κ. Στεφανόπουλος)
alt Έβερτ Μιλτιάδης (Ι)
3 Νοεμβρίου 1993 -
22 Σεπτεμβρίου 1996
- Έβερτ Μιλτιάδης 141 ψήφοι
- Βαρβιτσιώτης Ιωάννης 37 ψήφοι
- Λευκά 4
alt Έβερτ Μιλτιάδης (ΙΙ)
4 Οκτωβρίου 1996 -
21 Μαρτίου 1997
- Έβερτ Μιλτιάδης 103 ψήφοι
- Σουφλιάς Γεώργιος 84 ψήφοι
- Λευκά 3
- Άκυρα 1
- Απόντες 2
alt Καραμανλής Κωνσταντίνος
21 Μαρτίου 1997 -
29 Νοεμβρίου 2009
Α' Γύρος:

- Καραμανλής Κωνσταντίνος 1.408 ψήφοι (40,73%)
- Σουφλιάς Γεώργιος 1.055 ψήφοι (30,52%)
- Έβερτ Μιλτιάδης 876 ψήφοι (25,34%)
- Πολύδωρας Βύρων 118 ψήφοι (3,4%)

Β' Γύρος:

- Καραμανλής Κωνσταντίνος 2.350 ψήφοι (69,16%)
- Σουφλιάς Γεώργιος 1.048 ψήφοι (30,84%)


Εκλογές 2009: Το ψηφοδέλτιο Επικρατείας της Νέας Δημοκρατίας

εθνικές εκλογές 2009, νεα δημοκρατια

1. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΦΛΙΑΣ

2. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΟΥΦΑΣ

3. ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΖΟΥΜΑΝΗ-ΣΠΕΝΤΖΑ

4. ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

5. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ

6. ΙΣΜΗΝΗ ΚΡΙΑΡΗ

7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΡΓΚΟΒΑΣ

8. ΝΙΚΗ ΚΟΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

9. ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10. ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΑΤΖΑΚΟΥ-ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ

11. ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

12. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΒΕΡΤ


Τα ψηφοδέλτια της Νέας Δημοκρατίας για τις 4/10/2009

εθνικές εκλογές 2009, νεα δημοκρατια

(Τελευταία ενημέρωση 17/9/2009

- Προσθήκη υποψηφιότητας Κ. Καραμανλή στην εκλογική περιφέρεια Λαρίσης,
- Συμπλήρωση κενών θέσεων στις εκλογικές περιφέρειες Α' Θεσσαλονίκης, Αιτωλοακαρνανίας, Βοιωτίας, Ζακύνθου, Θεσπρωτίας, Κιλκίς, Λαρίσης, Λέσβου, Ξάνθης και Φλώρινας
- Παραιτήσεις υποψηφίων βουλευτών στις εκλογικές περιφέρειες Βοιωτίας, Ξάνθης και Φλώρινας)

Η Νέα Δημοκρατία έδωσε σήμερα στη δημοσιότητα τους υποψήφιους βουλευτές του κόμματος σε 56 εκλογικές Περιφέρειες της χώρας.

A' ΑΘΗΝΑΣ

   1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ
   2. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΡΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΗΡΑ) ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
   5. ΒΟΖΕΜΠΕΡΓΚ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΖΑ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   6. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΤΕΤΑ) ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
   7. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ
   8. ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ/ΕΚΔΟΤΡΙΑ
   9. ΛΑΖΟΓΕΩΡΓΟΥ ΚΛΕΙΩ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  10. ΛΟΥΚΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΟΦΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
  11. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ, τ. ΕΥΡΩΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  12. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  13. ΟΥΪΛΛΙΑΜΣ ΡΟΒΕΡΤΟΣ (ΡΟΜΠΕΡΤ) ΜΟΥΣΙΚΟΣΥΝΘΕΤΗΣ
  14. ΠΑΠΑΔΟΓΓΟΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  15. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  16. ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  17. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΝΙΝΕΤΤΑ) ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  18. ΤΕΝΤΟΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
  19. ΤΡΙΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

Β' ΑΘΗΝΑΣ

   1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΜΙΚΟΣ
   2. ΑΛΙΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΙΑΤΡΟΣ
   3. ΑΜΠΟΥΣΕΛΑΜ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)
   4. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΑΛΙΚΗ (συζ. ΠΑΣΧΑΛΗ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   5. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
   7. ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ) ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
   8. ΒΡΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΣ ΣΜΧΟΣ (Ι)
   9. ΓΕΛΑΔΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ
  10. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  11. ΓΛΥΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
  12. ΖΑΓΟΡΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  13. ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  14. ΚΑΡΚΑΝΗ ΚΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΣΤΙΑ) ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
  15. ΚΑΣΙΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  16. ΚΩΝΣΤΑΝ ΛΙΑΡΓΚΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΤΑΙΖΗ) ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
  17. ΛΑΡΙΣΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
  18. ΛΥΓΟΥΡΗ ΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  19. ΜΑΝΙΤΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  20. ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  21. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  22. ΜΠΕΛΛΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΕΤΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  23. ΜΠΙΘΙΚΩΤΣΗ ΑΝΝΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΗΣ
  24. ΝΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  25. ΝΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ/ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ
  26. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  27. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  28. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ ΗΘΟΠΟΙΟΣ
  29. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  30. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  31. ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΠΑΛΛΗ ΦΑΝΗ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  32. ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΒΥΡΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  33. ΣΑΜΑΡΑ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ/ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΠΥΡ.ΙΑΤΡΙΚΗΣ
  34. ΣΑΜΟΛΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  35. ΣΑΡΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  36. ΤΟΥΡΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟΣΥΝΘΕΤΗΣ
  37. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  38. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  39. ΧΑΛΙΩΤΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (ΜΕΜΑ) ΠΙΑΝΙΣΤΑ/ΜΟΥΣΙΚΟΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ
  40. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  41. ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   1. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   3. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ / ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
   4. ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΔΙΑΛΥΝΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ/ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
   6. ΕΥΤΑΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   7. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   8. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   9. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ/ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  10. ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  11. ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
  12. ΜΗΛΙΑΡΑ ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΗ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  13. ΝΟΥΚΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
  14. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  15. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) ΙΑΤΡΟΣ
  16. ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  17. ΣΑΚΚΑΛΗ ΝΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ/ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
  18. ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  19. ΤΣΙΤΣΑΜΗ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΟΣ
  20. ΦΕΛΙΚΙΔΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ ΙΑΤΡΟΣ

Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

   1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΣ
   2. ΓΑΛΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΚΟΑΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   5. ΛΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) ΝΟΜΙΚΟΣ
   6. ΠΑΝΤΟΥΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) ΘΕΟΛΟΓΟΣ
   7. ΡΕΓΚΟΥΖΑΣ ΑΔΑΜ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   8. ΣΑΛΑΓΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   9. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Α' ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ

   1. ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   2. ΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΕΙ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   4. ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΜΠΟΚΟΥΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΟΣ
   7. ΤΣΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ/ΕΚΔΟΤΡΙΑ

Β' ΠΕΙΡΑΙΑ

   1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ (ΚΟΥΛΗΣ) ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
   4. ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   6. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   7. ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   8. ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  10. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΥΠΟΝΑΥΑΡΧΟΣ ε.α.
  11. ΓΙΑΠΙΝΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

   1. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   3. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ) ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ / ΠΟΛΙΤΕΙΟΛΟΓΟΣ
   4. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΟΥΖΑΚΑ ΛΥΔΙΑ ΙΑΤΡΟΣ
   5. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   7. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ / ΕΜΠΟΡΟΣ
   8. ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   9. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
  10. ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ
  11. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  12. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΑΤΡΟΣ
  13. ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  14. ΧΟΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

   1. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   2. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
   3. ΚΟΛΩΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
   4. ΚΟΤΡΟΛΟΥ ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
   5. ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΝΑΟΥΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   7. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   8. ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   9. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  10. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  11. ΧΑΤΖΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΛΙΝΑ) ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΕΣΩΤ. ΧΩΡΟΥ
  12. ΦΡΑΙΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΑ

   1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
   2. ΚΡΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΜΠΟΜΠΟΥ ΔΑΝΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
   4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΑΡΚΑΔΙΑ

   1. ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   2. ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΟΦ
   3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΤΡΟΧΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΑΡΤΑ

   1. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
   2. ΜΑΝΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΙ

ΑΧΑΪΑ

   1. ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΚΑΛΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
   2. ΚΑΦΕΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   4. ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
   7. ΠΑΝΙΤΣΑ ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
   8. ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   9. ΡΑΓΙΟΥ-ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  10. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
  12. ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΒΟΙΩΤΙΑ

   1. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   3. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΜΑΝΑΡΑ ΜΑΥΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   5. ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΠΑΤΣΑΝΤΑΡΑ ΜΠΟΥΦΟΥΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ (απέσυρε την υποψηφιότητά της στις 17/9)
   7. ΜΑΧΑΙΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΓΡΕΒΕΝΑ

   1. ΦΩΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
   3. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΥΠΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΔΡΑΜΑ

   1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   2. ΔΑΪΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
   4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   5. ΤΖΙΜΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΝΗΣΑ

   1. ΒΑΛΗΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   3. ΚΑΡΑΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΠΟΥΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
   5. ΣΙΛΛΙΝΓΚΕΡ ΕΛΕΟΝΟΡΑ (ΑΠΕΡΓΗ ΝΟΡΑ) ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΕΣΩΤ. ΧΩΡΩΝ
   6. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
   7. ΧΡΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΕΒΡΟΣ

   1. ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΑΙΜΙΛΙΑ (ΕΜΜΥ) ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
   4. ΚΕΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
   6. ΠΑΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ

   1. ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΛΑΪΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) ΓΕΩΛΟΓΟΣ
   3. ΛΙΑΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ε.α.
   5. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ - ΤΡΑΚΟΣΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ/ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
   7. ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ
   8. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

   1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
   2. ΛΙΑΠΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   3. ΧΟΡΜΟΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

   1. ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   2. ΚΟΡΓΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ
   3. ΚΡΑΤΣΑ ΡΟΔΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ, τ. ΕΥΡΩΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΜΑΛΑΠΕΤΣΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΗΛΕΙΑ

   1. ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΒΛΑΓΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   3. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΚΛΟΚΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   5. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   7. ΛΥΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
   8. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΗΜΑΘΙΑ

   1. ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟΣ
   2. ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
   3. ΜΠΡΑΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ε.α.
   4. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

   1. ΑΝΔΡΕΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
   2. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   3. ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΓΑΡΕΔΑΚΗ ΤΡΙΑΛΩΝΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ (ΕΥΗ) ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   5. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   6. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   7. ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ/ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
   8. ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ/ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   9. ΜΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΥΠΑΛ.ΔΗΜ.ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ
  10. ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  11. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

   1. ΜΠΕΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΦΙΛΗ ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ
   3. ΚΟΤΣΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

   1. ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ/ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
   2. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΚΟΛΟΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
   4. ΜΗΤΡΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   5. ΜΠΟΥΤΖΑ ΜΑΝΤΖΙΛΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   6. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ
   7. ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΚΑΒΑΛΑ

   1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   2. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
   4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΤΣΑΝΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΑΤΡΟΣ
   6. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

   1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
   3. ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ
   4. ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
   5. ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   6. ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   7. ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

   1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΟΣ
   3. ΜΠΟΥΖΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ

   1. ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ Π.Ν. ε.α.
   2. ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΛΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ
   4. ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΛΙΚΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   5. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΝΕΛΛΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ

   1. ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
   2. ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ

   1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   2. ΚΙΛΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΜΟΥΣΑ ΒΑΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
   4. ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ / ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
   5. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

   1. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΦΩΤΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ
   3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
   4. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ
   5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΤΣΙΑΡΤΣΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   7. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

   1. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΗΛΙΑΝΝΑ ΧΗΜΙΚΟΣ/ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
   2. ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   3. ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑ ΑΘΗΝΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   6. ΠΑΠΑΛΗΓΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

   1. ΑΠΕΡΓΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   2. ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΚΑΦΤΗΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
   4. ΜΑΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   5. ΦΙΛΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΛΑΚΩΝΙΑ

   1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, τ.ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΜΑΤΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   4. ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΛΑΡΙΣΑ

   1. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   4. ΖΑΧΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
   5. ΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ/ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
   7. ΚΑΡΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗ ΘΕΚΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   9. ΤΣIΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  10. ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
  11. ΖΕΪΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΡΟΤΗΣ

ΛΑΣΙΘΙ

   1. ΚΟΥΡΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   2. ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΡΑΣΟΥΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ ΤΕΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΩΝ ε.α.
   4. ΡΑΠΤΗ ΣΑΡΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΛΕΣΒΟΣ

   1. ΓΑΛΗΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ
   2. ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ-ΘΕΟΔΟΣ. ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΠΑΛΑΤΙΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΠΑΡΧΕΙΟΥ
   4. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   5. ΜΑΧΑΙΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΑΜΕΑ

ΛΕΥΚΑΔΑ

   1. ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΚΑΒΒΑΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   3. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑ

   1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ/ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ
   2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   3. ΚΟΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΙΚΑ
   4. ΚΟΠΑΝΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   5. ΜΑΚΡΗ ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΖΩΗ (ΖΕΤΑ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   6. ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   7. ΣΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑ

   1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΛΟΓΟΣ
   2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   3. ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΠΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΡΟΝΟΜΟΣ/ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧ.
   6. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   7. ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΞΑΝΘΗ

   1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   2. ΖΑΓΝΑΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ (απέσυρε την υποψηφιότητά του στις 16/9)
   3. ΖΕΪΜΠΕΚ ΑΪΣΕΛ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
   4. ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΜΠΟΥΔΟΥΡ ΑΧΜΕΤ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
   6. ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΓΝΩΜΩΝ

ΠΕΛΛΑ

   1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΡΓΙΟΣ) ΓΕΝ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΑΣ
   2. ΓΙΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   3. ΖΙΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
   4. ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΔΑΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   6. ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΠΙΕΡΙΑ

   1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   2. ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΤΟΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   6. ΤΣΙΝΤΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΗΘΟΠΟΙΟΣ

ΠΡΕΒΕΖΑ

   1. ΞΟΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
   2. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   3. ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ

   1. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΓΑΠΟΥΛΑ (ΑΓΑΠΗ) ΝΑΥΠΗΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   2. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΡΑΠΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΟΣ
   3. ΚΑΤΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
   4. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΡΟΔΟΠΗ

   1. ΑΧΜΕΤ ΑΜΕΤ ΕΜΠΟΡΟΣ
   2. ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   4. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
   5. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΣΑΜΟΣ

   1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   2. ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ (ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ) ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΚΑΡΑΜΗΝΑ (ΒΗΘΛΕΕΜ) ΕΜΜΥ ΙΑΤΡΟΣ

ΣΕΡΡΕΣ

   1. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΚΟΛΛΙΑ-ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   4. ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΜΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ
   6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   7. ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   8. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ/ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   9. ΔΟΥΒΙΤΣΑ ΑΝΘΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΡΙΚΑΛΑ

   1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   2. ΛΕΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΥΝΤΑΞ. ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ
   4. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΚΑΤ.
   5. ΣΚΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   6. TΣΑΝΤΗΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   7. ΧΑΤΖΗΓΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑ

   1. ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ ΠΑΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
   4. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   6. ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   7. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΦΛΩΡΙΝΑ

   1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   3. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (απέσυρε την υποψηφιότητά της στις 17/9)
   4. ΡΙΖΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΖΕΤΤΑ) ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
   5. ΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΦΩΚΙΔΑ

   1. ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
   2. ΜΠΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

   1. ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
   3. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΗΜ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
   4. ΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΦΛΩΡΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΥΠΟΠΤΕΡΑΡΧΟΣ ε.α, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΧΑΝΙΑ

   1. ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   2. ΓΥΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ
   3. ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΤΕΡΑΡΧΟΣ Ε.Α./ΠΟΛ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
   4. ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   5. ΝΑΝΑΔΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
   6. ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΧΙΟΣ

   1. ΜΟΥΣΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
   2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ, τ. ΕΥΡΩΒΟΥΛΕΥΤΗΣ
   3. ΠΙΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΜΒ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
   4. ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΣΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ ΤΕΧΝΗΣ