Τα ψηφοδέλτια του ΠΑΣΟΚ για τις Εκλογές (μέρος β')

πανελλήνιο σοσιαλιστικό κίνημα, υποψηφιότητες εκλογών 2007

Στα ψηφοδέλτια του ΠΑΣΟΚ για τις εκλογές της 16ης Σεπτεμβρίου, περιλαμβάνονται και οι ακόλουθοι υποψήφιοι βουλευτές:

Νομός Ιωαννίνων: Χατζής Τάσος

Νομός Μεσσηνίας: Νικολάκου-Πούργαλη Κωνσταντίνα

Νομός Ρεθύμνου: Δραμουντάνης Γιάννης

Νομός Σερρών: Τζελέπης Μιχάλης

Νομός Τρικάλων: Ντιντή Χρύσα

Νομός Χανίων: Γκαζής Μανόλης

Το ψηφοδέλτιο του Νομού Κυκλάδων, διαμορφώνεται ως εξής:

Βασάλος Γιάννης

Καπίρης Γερμανός

Κορφιάτης Νίκος

Μωραϊτάκη Κική

Ρήγας Παναγιώτης


(πηγή: http://www.pasok.gr)

Ανακοίνωση υποψηφίων Βουλευτών Νέας Δημοκρατίας

υποψηφιότητες εκλογών 2007, νεα δημοκρατια

ΝΟΜΟΣ

ΑΡ. ΥΠΟΨ.

ΟΝΟΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΏΝ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ / ΙΔΙΟΤΗΤΑ





ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ

11

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ.

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΑΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ



ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ, τ. ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΟΣΧΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΠΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΟΜΙΚΟΣ



ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ, τ.ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

5

ΚΡΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ



ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΠΕΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΜΠΟΜΠΟΥ ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΣΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ

5

ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ε.α.



ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΑΡΤΑΣ

5

ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΡΑΧΘΟΥ



ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΙ

ΑΧΑΪΑΣ

12

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΛΕΝΤΖΩΤΗ - ΘΩΜΑ ΛΕΝΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ



ΚΑΤΣΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΟΡΑ

ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ



ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΡΑΓΙΟΥ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

Α΄ΑΘΗΝΩΝ

21

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΕΜΠΟΡΟΣ



ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ - ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤTΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΘΛΗΤΡΙΑ



ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΩ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΛΟΥΚΕΡΗ ΣΟΦΙΑ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ



ΜΠΕΛΛΟΥ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΕΤΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ



ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΤΟΡΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΠΕΝΑΚΗ - ΨΑΡΟΥΔΑ ΑΝΝΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΠΕΡΝΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΑΠΑΔΟΓΓΟΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ



ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΤΕΝΤΟΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ

Β΄ΑΘΗΝΩΝ

46

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΟΜΙΚΟΣ



ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΛΙΚΗ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΒΕΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ε.α.



ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ



ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΖΑΓΟΡΙΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Τ.Ε.



ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ



ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΣΙΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΛΙΑΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΑΝΙΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΠΙΘΙΚΩΤΣΗ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ - ΠΟΙΗΤΡΙΑ - ΧΡΟΝΟΓΡΑΦΟΣ - ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΣ



ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΝΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΠΑΡΤΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΠΕΤΡΑΛΙΑ-ΠΑΛΛΗ ΦΑΝΗ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΒΥΡΩΝ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΑΜΑΡΑ ΜΙΝΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΠΥΡΗΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ



ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΤΟΥΡΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΣΥΝΘΕΤΗΣ



ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ



ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ

6

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΜΑΝΑΡΑ - ΜΑΥΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΤΑΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΤΣΙΛΙΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ε.α



ΦΩΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΔΡΑΜΑΣ

5

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΔΑΪΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΝΤΙΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ε.α.



ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΗΘΟΠΟΙΟΣ



ΤΖΙΜΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

7

ΒΑΛΗΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΜΙΚΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΕΠΟΠΤΗΣ



ΚΑΡΑΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΤΑΥΛΑΡΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΧΡΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΕΒΡΟΥ

6

ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ - ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗΣ



ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΕΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΛΥΜΠΕΡΑΚΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΠΑΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ

8

ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΙΜΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΛΙΑΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ε.α.



ΜΑΛΑΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ



ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΙΑΤΡΟΣ



ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

3

ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

3

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ε.α.



ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΙΑΤΡΟΣ

ΗΛΕΙΑΣ

8

ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΑΧΙΛΛΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΓΕΩΛΟΓΟΣ



ΒΛΑΓΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ



ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ

ΗΜΑΘΙΑΣ

6

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ



ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11

ΑΝΔΡΕΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΡΙΑΜΟΣ

ΑΓΡΟΤΗΣ - ΟΙΝΟΠΟΙΟΣ



ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ



ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΡΟΔΑΚΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΣΕΡΜΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

3

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ



ΜΠΕΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

Α΄ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

20

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ




ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΓΟΥΤΑ ΛΙΑΝΑ

ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΖΟΡΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΒΕΝΙΑΜΙΝ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ



ΤΟΛΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

Β΄ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

9

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΓΑΛΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ



ΚΑΡΑΚΟΛΗ - ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΠΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΡΕΓΚΟΥΖΑΣ ΑΔΑΜ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΑΛΑΓΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

7

ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ



ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΗΤΡΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ



ΝΑΚΑ-ΝΕΣΣΕΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΜΙΑΤΡΟΣ



ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΦΟΥΣΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

6

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΣ



ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ



ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

7

ΑΝΑΓNΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ



ΠΡΑΝΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΣΙΟΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ



ΤΑΛΙΑΔΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

4

ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΤΣΙΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ

5

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ Π.Ν.



ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΠΥΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

3

ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ

5

ΚΙΛΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΝΟΜΙΚΟΣ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΤΣΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΚΟΖΑΝΗΣ

7

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ



ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΣΑΧΟΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΤΣΙΑΡΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

6

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΙΟΚΗΤΙΚΟΣ ΔΙΚΑΣΤΗΣ



ΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΚΟΡΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΘΗΝΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΠΑΠΑΛΗΓΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ

5

ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΓΑΒΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΥΝΤ. ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ



ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΠΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΑΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

ΛΑΚΩΝΙΑΣ

5

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ




ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΤΖΑΝΕΤΕΑ ΝΤΙΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΛΑΡΙΣΗΣ

11

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΖΑΧΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΨΥΡΑ -ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΤΑΣΙΑ

ΙΑΤΡΟΣ

ΛΑΣΙΘΙΟΥ

4

ΚΟΥΡΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΡΑΠΕΖΗΣ



ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΛΕΣΒΟΥ

5

ΒΕΝΕΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΤΕ



ΓΑΛΗΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ




ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3

ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

7

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΠΡΩΗΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΚΟΠΑΝΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΜΑΚΡΗ ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΖΩΗ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ



ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

7

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ



ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΦΩΤΕΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΞΑΝΘΗΣ

5

ΖΑΓΝΑΦΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΚΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΠΕΛΛΑΣ

6

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΓΕΝΙΚΟΣ Δ/ΝΤΗΣ Ε.Α.Σ. ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ



ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΝΟΥΣΗΚΥΡΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΩΛΟΓΟΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΠΕΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

Α' ΠΕΙΡΑΙΑ

8

ΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΤΖΟΥΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ



ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΤΖΟΒΑΝΑ

ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ

Β' ΠΕΙΡΑΙΑ

11

ΑΝΕΜΟΔΟΥΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ



ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΠΙΕΡΙΑΣ

6

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΚΑΚΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ



ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΘΛΗΤΗΣ, ΑΝΘΥΠΟΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ



ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΛΑΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ ε.α.

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

4

ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ



ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΤΣΑΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΣΧΟΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΡΟΔΟΠΗΣ

5

ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΕΡΤΟΓΑΝ ΣΑΪΤ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ



ΜΠΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΜΠΡΑΝΤΖΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

ΥΠΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΕΛ-ΑΣ ε.α.



ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΣΑΜΟΥ

3

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΚΡΑΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΣΕΡΡΩΝ

9

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΟΛΛΙΑ ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΧΑΝΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ

7

ΛΕΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ



ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΡΑΠΕΖΗΣ



ΣΚΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΧΑΤΖΗΓΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

7

ΑΡΚΙΤΣΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΣ



ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ



ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΦΛΩΡΙΝΑΣ

4

ΚΟΡΤΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ



ΛΙΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΑΤΡΟΣ

ΦΩΚΙΔΑΣ

3

ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΜΑΝΔΡΕΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΜΠΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

5

ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΕΜΠΟΡΟΣ



ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΦΛΩΡΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ


ΧΑΝΙΩΝ

6

ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΤΕΡΑΡΧΟΣ ε.α.



ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ Η/Υ - ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΏΝ



ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΧΙΟΥ

4

ΓΛΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ



ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ



ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΙΑΤΡΟΣ



ΠΙΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

15

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ



ΔΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ-ΜΟΥΖΑΚΑ ΛΥΔΙΑ

ΙΑΤΡΟΣ



ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΟΣ



ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΝΟΜΙΚΟΣ



ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΠΑΪΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟΣΥΝΘΕΤΗΣ



ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ



ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ



ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ



ΤΡΙΛΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ



ΧΟΛΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

ΑΘΛΗΤΗΣ


(πηγή: http://www.nd.gr)


Τα ψηφοδέλτια του ΠΑΣΟΚ για τις Εκλογές

πανελλήνιο σοσιαλιστικό κίνημα, υποψηφιότητες εκλογών 2007

Το Εθνικό Συμβούλιο του ΠΑΣΟΚ, στην σημερινή του συνεδρίαση, ενέκρινε ομόφωνα, τα ψηφοδέλτια του Κινήματος, για τις εκλογές της 16ης Σεπτεμβρίου 2007.

Ακολουθεί ο σχετικός αναλυτικός κατάλογος, ανά Νομό.

1η ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΡΑΚΗ

ΔΡΑΜΑΣ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΑΗΔΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

3 ΚΟΤΣΑΙΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

4 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ


ΕΒΡΟΥ έδρες: 4 υποψήφιοι: 6

1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ

2 ΜΑΡΑΓΚΟΥΖΟΥΔΗΣ ΖΗΣΗΣ

3 ΝΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5 ΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

6 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ


ΚΑΒΑΛΑΣ έδρες: 4 υποψήφιοι: 6

1 ΓΕΡΑΚΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

2 ΕΜΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

3 ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4 ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5 ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

6 ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΞΑΝΘΗΣ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΒΟΥΡΒΟΥΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

3 ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΡΟΔΟΠΗΣ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΚΟΤΖΑ ΜΟΥΜΙΝ ΡΙΤΒΑΝ

2 ΜΑΝΩΛΙΑ ΧΡΥΣΑ

3 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΤΣΕΤΙΝΕ ΟΛΓΑ

5 ΧΑΤΖΗΟΣΜΑΝ ΑΧΜΕΤ


2η ΠΕΡΙΦ.ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ έδρες: 16 υποψήφιοι: 20

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑ

3 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

4 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

5 ΒΟΥΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

6 ΓΚΕΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7 ΚΑΙΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΕΥΑ

8 ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

9 ΚΟΥΚΟΥΜΕΡΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

10 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

11 ΜΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12 ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΦΩΤΗΣ

13 ΤΖΙΟΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

14 ΤΟΠΑΡΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

15 ΤΡΙΑΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

16 ΤΣΟΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΑΘ.


Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ έδρες: 7 υποψήφιοι: 9

1 ΓΕΡΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΥΛΒΑΝΑ

3 ΚΙΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ

5 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6 ΡΟΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

7 ΤΟΥΛΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8 ΤΣΙΟΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ


ΗΜΑΘΙΑΣ έδρες: 4 υποψήφιοι: 6

1 ΓΙΚΟΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2 ΜΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5 ΤΟΛΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

6 ΧΑΡΙΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ


ΚΙΛΚΙΣ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2 ΚΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

3 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4 ΤΣΙΟΝΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

5 ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΠΕΛΛΑΣ έδρες: 4 υποψήφιοι: 6

1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2 ΔΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

5 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

6 ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ


ΠΙΕΡΙΑΣ έδρες: 4 υποψήφιοι: 6

1 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3 ΤΣΕΡΤΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

4 ΤΣΙΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

5 ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

6 ΦΩΤΟΣ ΜΑΝΘΟΣ


ΣΕΡΡΩΝ έδρες: 7 υποψήφιοι: 9

1 ΚΟΛΙΝΤΖΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2 ΚΟΥΤΜΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

3 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4 ΜΟΥΣΙΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

5 ΜΠΑΛΟΥΚΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

6 ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

7 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

8 ΤΑΝΤΑΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2 ΔΡΙΒΕΛΕΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4 ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΡΟΥΛΑ


3η ΠΕΡΙΦ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΓΡΕΒΕΝΩΝ έδρες: 1 υποψήφιοι: 3

1 ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΧΑΝΤΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3 ΨΕΥΤΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ έδρες: 2 υποψήφιοι: 4

1 ΒΡΑΓΓΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2 ΓΚΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4 ΠΕΤΣΑΛΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ


ΚΟΖΑΝΗΣ έδρες: 5 υποψήφιοι: 7

1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2 ΒΛΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4 ΛΩΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

5 ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

7 ΣΠΟΝΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ


ΦΛΩΡΙΝΑΣ έδρες: 2 υποψήφιοι: 4

1 ΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΜΟΥΣΙΟΥ-ΜΥΛΩΝΑ ΟΛΓΑ

3 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4 ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


4η ΠΕΡΙΦ. ΗΠΕΙΡΟΣ

ΑΡΤΑΣ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2 ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

5 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ έδρες: 1 υποψήφιοι: 3

1 ΚΑΤΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΣΤΑΘΗΣ ΣΠΥΡΟΣ


IΩΑΝΝΙΝΩΝ έδρες: 5 υποψήφιοι: 7

1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2 ΒΟΥΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

3 ΖΑΡΜΠΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4 ΖΗΚΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ(ΡΟΗ)

5 ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

6 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7 ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ


ΠΡΕΒΕΖΑΣ έδρες: 2 υποψήφιοι: 4

1 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

3 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


5η ΠΕΡΙΦ. ΘΕΣΣΑΛΙΑ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ έδρες: 5 υποψήφιοι: 7

1 ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

2 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

5 ΡΟΒΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

6 ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7 ΣΠΥΡΟΥ ΦΩΤΗΣ


ΛΑΡΙΣΑΣ έδρες: 8 υποψήφιοι: 11

1 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΖΩΗ

2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΒΑΣΩ

3 ΒΕΝΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4 ΕΞΑΡΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

5 ΖΕΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

6 ΛΙΑΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

7 ΜΗΤΣΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

8 ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΕΚΤΩΡ

9 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΣΗΣ

10 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

11 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ


ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ έδρες: 5 υποψήφιοι: 7

1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2 ΖΗΣΗ ΡΟΔΟΥΛΑ

3 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

4 ΝΙΖΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

5 ΝΤΕΛΕΔΗΜΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

6 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

7 ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΤΡΙΚΑΛΩΝ έδρες: 5 υποψήφιοι: 7

1 ΚΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΩΡΕΝ

2 ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

4 ΝΤΑΪΛΙΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5 ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6 ΧΑΪΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


6η ΠΕΡΙΦ. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΖΑΚΥΝΘΟΥ έδρες: 1 υποψήφιοι: 3

1 ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

3 ΣΠΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΚΕΡΚΥΡΑΣ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΓΚΕΡΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2 ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3 ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4 ΠΛΑΣΚΟΒΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

5 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ έδρες: 1 υποψήφιοι: 3

1 ΑΡΣΕΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ

3 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ


ΛΕΥΚΑΔΑΣ έδρες: 1 υποψήφιοι: 3

1 ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΠΑΝΟΣ

2 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΝΩΝΤΑΣ

3 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ


7η ΠΕΡΙΦ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ έδρες: 8 υποψήφιοι: 11

1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2 ΒΕΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΣΟΦΙΑ

4 ΔΗΜΑΔΑΜΑ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ

5 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6 ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

8 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

9 ΣΟΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

10 ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11 ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΚΗΣ


ΑΧΑΪΑΣ έδρες: 9 υποψήφιοι: 12

1 ΒΕΡΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2 ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑ

3 ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΚΑΚΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

5 ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

6 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

7 ΜΑΛΛΙΩΡΗ ΜΕΝΗ

8 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

9 ΠΑΠΑΓΙΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ


ΗΛΕΙΑΣ έδρες: 6 υποψήφιοι: 8

1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

5 ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

6 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

7 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


8η ΠΕΡΙΦ. ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ έδρες: 4 υποψήφιοι: 6

1 ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΡΙΑ

2 ΒΑΓΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΗΣ

3 ΓΚΙΖΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4 ΤΟΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

5 ΤΣΟΝΟΓΛΟΥ-ΒΥΛΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

6 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΕΥΒΟΙΑΣ έδρες: 6 υποψήφιοι: 8

1 ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2 ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ

3 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6 ΠΕΡΛΕΠΕ-ΣΗΦΟΥΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

7 ΠΕΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ

8 ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ έδρες: 1 υποψήφιοι: 3

1 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΝΑΣΟΣ

2 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

3 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ έδρες: 5 υποψήφιοι: 7

1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΜΠΑΚΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

4 ΣΤΑΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ

5 ΤΣΟΥΡΟΠΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ


ΦΩΚΙΔΑΣ έδρες: 1 υποψήφιοι: 3

1 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

3 ΤΣΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ


9η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Α΄ ΑΘΗΝΑΣ έδρες: 17 υποψήφιοι: 21

1 ΑΛΕΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

3 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΛΙΛΙΚΑ

4 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5 ΓΙΟΜΠΑΖΟΛΙΑΣ ΜΑΚΗΣ

6 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

7 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

8 ΚΑΠΑΤΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9 ΛΕΝΤΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

10 ΜΠΟΡΛΟΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

11 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

12 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

13 ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

14 ΡΑΠΤΗ ΣΥΛΒΑΝΑ

15 ΡΟΚΟΦΥΛΛΟΥ ΑΝΝΑ

16 ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

17 ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18 ΦΟΝΣΟΥ ΑΝΝΑ


Β΄ ΑΘΗΝΑΣ έδρες: 42 υποψήφιοι: 46

1 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2 ΑΝΩΜΕΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

5 ΒΑΡΟΤΣΗ ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΑΜΑΛΙΑ

6 ΒΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

7 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

8 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

9 ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

10 ΔΗΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

11 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

12 ΔΡΕΤΤΑ ΑΘΗΝΑ

13 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

14 ΖΑΝΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

15 ΖΕΡΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

16 ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

17 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

18 ΚΩΛΕΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

20 ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

21 ΜΑΔΕΜΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

22 ΜΕΓΓΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

23 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

24 ΜΠΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

25 ΝΙΚΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ)

26 ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΙΖΑ

27 ΟΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

29 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

30 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

31 ΠΑΣΒΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

32 ΠΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

33 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

34 ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ

35 ΤΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

36 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

37 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

38 ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

39 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

40 ΧΥΤΗΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ


Α΄ ΠΕΙΡΑΙΑ έδρες: 6 υποψήφιοι: 8

1 ΣΗΜΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2 ΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3 ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΒΙΚΥ

6 ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

7 ΜΠΕΝΤΕΝΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

8 ΝΤΕΝΤΙΔΑΚΗ ΕΛΛΗ


Β΄ ΠΕΙΡΑΙΑ έδρες: 8 υποψήφιοι: 11

1 ΒΕΣΛΕΜΕ-ΠΙΣΧΙΤΖΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)

2 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ)

3 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4 ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

5 ΛΙΝΤΖΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6 ΜΑΡΩΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7 ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8 ΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

9 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10 ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΑΤΤΙΚΗΣ έδρες: 12 υποψήφιοι: 15

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ)

3 ΒΡΕΤΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

4 ΓΡΑΨΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

5 ΕΞΑΡΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΕΛΛΗ

7 ΚΗΛΥΠΟΥΡΗ-ΖΑΓΟΥΡΗ ΟΛΓΑ

8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9 ΛΕΚΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

10 ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ

11 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

13 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

14 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

15 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


10η ΠΕΡΙΦ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΓΚΙΟΛΑ ΣΟΦΙΑ

2 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΜΗΤΡΟΣΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

4 ΠΑΡΑΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΑΡΚΑΔΙΑΣ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

4 ΡΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ έδρες: 4 υποψήφιοι: 6

1 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

3 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

4 ΜΠΕΓΛΙΤΗΣ ΠΑΝΟΣ

5 ΦΑΡΜΑΚΗ ΓΚΕΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

6 ΧΩΡΕΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


ΛΑΚΩΝΙΑΣ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

2 ΚΑΠΕΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ


ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ έδρες: 5 υποψήφιοι: 7

1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ)

3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

5 ΚΟΥΣΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


11η ΠΕΡΙΦ. ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΕΣΒΟΥ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΓΙΑΖΙΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2 ΓΟΥΡΝΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

3 ΣΗΦΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

4 ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΣΑΜΟΥ έδρες: 1 υποψήφιοι: 3

1 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2 ΤΟΥΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3 ΤΡΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΧΙΟΥ έδρες: 2 υποψήφιοι: 4

1 ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΜΙΚΕΣ

2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3 ΤΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ

4 ΤΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ


12η ΠΕΡΙΦ. ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ έδρες: 5 υποψήφιοι: 7

1 ΖΩΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2 ΚΑΪΣΕΡΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

4 ΚΟΥΡΣΟΥΝΑΣ ΣΤΑΘΗΣ

5 ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

6 ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΚΥΚΛΑΔΩΝ έδρες: 3 υποψήφιοι: 5

1 ΚΑΠΙΡΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ

2 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

3 ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ ΚΙΚΗ

4 ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

5 ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


13η ΠΕΡΙΦ. ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ έδρες: 8 υποψήφιοι: 11

1 ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΑΝΤΟΝΗΣ

2 ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

3 ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ

4 ΜΙΧΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5 ΜΠΕΛΙΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

6 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

7 ΠΕΤΡΑΚΟΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ

8 ΣΚΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

9 ΣΚΡΑΦΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

10 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11 ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


ΛΑΣΙΘΙΟΥ έδρες: 2 υποψήφιοι: 4

1 ΚΑΡΝΙΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2 ΚΑΡΧΙΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

3 ΚΟΥΝΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4 ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)


ΡΕΘΥΜΝΟΥ έδρες: 2 υποψήφιοι: 4

1 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ

2 ΟΘΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3 ΤΕΡΖΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ


ΧΑΝΙΩΝ έδρες: 4 υποψήφιοι: 6

1 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

2 ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

3 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

4 ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


(πηγή: http://www.pasok.gr)


Υποψηφιότητα Πάχτα

πανελλήνιο σοσιαλιστικό κίνημα, υποψηφιότητες εκλογών 2007

Ο Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ, Γιώργος Α. Παπανδρέου, συναντήθηκε χθες το απόγευμα, στα κεντρικά γραφεία του Πανελλήνιου Σοσιαλιστικού Κινήματος, με τον Χρήστο Πάχτα.

Νωρίτερα ο Χρήστος Πάχτας, με επιστολή του προς τον Πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ, του είχε κάνει γνωστή την απόφασή του να αποσύρει την υποψηφιότητά του για τον Νομό Χαλκιδικής.

Μετά τη συνάντηση, ο Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ, έκανε την ακόλουθη δήλωση:

Με τον Χρήστο Πάχτα γνωριζόμαστε εδώ και πολλά χρόνια.

Είχα πολλές φορές την ευκαιρία να συνεργαστώ μαζί του και να εκτιμήσω τόσο το χαρακτήρα του όσο και την αποτελεσματικότητά του.

Ο Χρήστος Πάχτας υπέστη το 2004 μια συκοφαντική επίθεση, για κάτι που στη συνέχεια αποδείχθηκε ότι αποτελούσε ανύπαρκτο σκάνδαλο.

Εκτιμώ ιδιαίτερα το γεγονός ότι, σήμερα απέσυρε την υποψηφιότητά του, θέλοντας να υπηρετήσει τους στόχους για τους οποίους το Κίνημά μας και η Παράταξή μας αγωνίζονται, στόχους στους οποίους τώρα οφείλουμε να στρέψουμε όλες μας τις δυνάμεις, για να πετύχουμε την νίκη στις εκλογές.

Διαβεβαίωσα τον Χρήστο Πάχτα ότι, για το κόμμα μας δεν υφίσταται κανένα θέμα ηθικής τάξης.

Ο Χρήστος θα παραμείνει ενεργό στέλεχος του ΠΑΣΟΚ, θα δώσει μαζί μας την μάχη για την νίκη στις εκλογές.

(πηγή: http://www.pasok.gr)


Υποψηφιότητες ΔΗ.Κ.ΚΙ.

δημοκρατικό κοινωνικό κίνημα, υποψηφιότητες εκλογών 2007

180 υποψηφιότητες από 45 νομούς της χώρας ανακοίνωσε ο Τομέας Οργανωτικού του ΔΗΚΚΙ μετά τη συνεδρίασή του στις 16/8/2007. Σύμφωνα με το δελτίο τύπου που εξεδόθη "γίνεται προσπάθεια ώστε στα τελικά ψηφοδέλτια να υπάρξει η μεγαλύτερη δυνατή διεύρυνση με στελέχη και προσωπικότητες του ευρύτερου σοσιαλιστικού-πατριωτικού χώρου".

Τα συνολικά ψηφοδέλτια μαζί με τους υπόλοιπους νομούς θα ανακοινωθούν στα μέσα της επόμενης εβδομάδας.

Α ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΑΠΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΠΟΥΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΣΑΜΠΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΗ ΤΖΕΝΗ
ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΟΡΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΟΥΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΛΙΟΛΙΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΑΡΓΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΑΡΛΙΑΚΟΥ ΒΙΟΛΛΕΤΑ
ΡΕΜΠΟΥΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

Β ΑΘΗΝΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΤΟΥΛΑ
ΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΙΡΚΑΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ
ΚΟΥΚΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΟΝΤΟΣ ΜΑΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΒΕΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΚΙΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΟΥΤΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΞΥΔΑΣ ΑΡΗΣ
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΟΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΧΑΤΖΗΕΜΑΝΝΟΥΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΑΓΟΥΡΟΣ-ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΛΕΓΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΨΑΡΡΑ ΒΙΟΛΛΕΤΑ
ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΠΑΛΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΧΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΗΣ
ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΜΙΜΗΣ
ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΑΜΟΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΑΤΣΙΒΑΣ ΦΩΤΗΣ

Α ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΜΠΑΛΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Β ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΜΒΑΚΑ ΤΖΕΝΗ
ΜΠΙΛΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΕΦΗ
ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΟΛΤΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΠΑΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
ΒΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΦΟΥΤΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΡΤΑΣ
ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΜΠΕΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΙΡΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΧΑΪΑΣ
ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΜΥΝΤΙΛΟΓΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΤΙΡΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΤΕΡΓΙΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
ΣΕΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΒΡΟΥ
ΖΑΒΕΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΗΣ ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ

ΕΥΒΟΙΑΣ
ΣΑΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΝΤΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΗΛΕΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΓΥΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΝΤΕΝΤΕΣ ΘΩΜΑΣ
ΓΙΑΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΑΛΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΠΛΙΑΚΑ-ΚΑΝΤΑΡΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΡΩΙΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΙΑΣΩΝΙΔΟΥ-ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ

ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΗΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΥΜΑΔΙΤΗΣ ΖΗΣΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΕΛΑΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΜΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΙΑΓΚΑ ΖΩΗ

ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΜΠΟΤΡΟΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΒΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΑΡΔΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΤΕΦΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΑΒΑΛΑ ΖΗΝΟΒΙΑ

ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ

ΛΑΡΙΣΗΣ
ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΛΕΣΒΟΥ
ΨΑΡΡΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ
ΜΠΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΡΗΣ
ΚΑΤΣΙΦΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΞΑΝΘΗΣ
ΠΑΝΑΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΛΛΑΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΠΙΕΡΙΑ
ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
ΜΑΝΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΩΜΑΣ
ΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΖΑΜΠΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ
ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΑΜΟΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΕΡΡΩΝ
ΑΛΛΗΛΕΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΤΖΙΟΥ ΦΑΝΗ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΗΤΡΑΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΡΙΠΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΧΙΟΣ
ΚΡΙΜΙΤΖΗΣ ΜΙΚΕΣ

ΧΑΝΙΩΝ
ΓΙΣΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

(πηγή: http://www.dikki.org)